GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 7748149
nr 774 8149
Skålfat
Kina, 1800-tal, längd: 25
Kondition: mindre nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 18:01:32
300 kr
250 kr
450 kr
Skålfat
Kondition: mindre nagg
nr 774 8149
Skålfat
Kina, 1800-tal, längd: 25
Kondition: mindre nagg
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 500 kr |
måndag 27 augusti 2012 |